Opis pokoju po niemiecku z tłumaczeniem

Interesuje Cię opis pokoju po niemiecku z tłumaczeniem? Nie mogłeś lepiej trafić. W tym krótkim artykule, nie dość że wskażę Ci dobre szablony opisu pokoju, które będziesz mógł dowolnie wykorzystać, pokażę Ci coś dużo ważniejszego, co da Ci olbrzymią przewagę w nauce języków obcych – techniki szybkiej nauki i błyskawicznego zapamiętywania.


Ok, zanim powiemy sobie, w jaki sposób uczyć się języka przynajmniej 3 razy szybciej, zajmijmy się tym felernym opisem pokoju. Nie będę ponownie odkrywał ameryki, więc podam Ci linki do stron, gdzie znajdziesz wspomniane opisy pokoju po niemiecku z tłumaczeniem, które będziesz mógł do siebie dostosować.


Oto one:

http://zadane.pl/zadanie/35740

http://blog.tyczkowski.com/2010/06/opis-pokoju-po-niemiecku-mein-zimmer/

http://www.sciaga.pl/tekst/109774-110-opis-pokoju-po-niemiecku

http://www.niemiecki.ang.pl/forum/brak-wkladu-wlasnego/88780


Myślę, że uda Ci się na tej podstawie bez problemu stworzyć własny opis pokoju po niemiecku. Jednak jest to proces mało kreatywny, takie kopiowanie gotowych schematów. Oczywiście mi to nie przeszkadza i nie mam nic przeciwko temu, ale myślę, że warto by poznać dany język (skoro się go już uczysz, warto żeby był z tego praktyczny pożytek i żebyś mógł powiedzieć, że mówisz po niemiecku), na tyle, aby taki opis można było bez problemu zaimprowizować, zamiast uczyć się na pamięć ze schematu, prawda?


Dużym, powiedziałbym wręcz, że największym problemem i przeszkodą, żeby osiągnąć ten cel, jest nauka słownictwa.  W końcu słówek do nauczenie się jest strasznie dużo, a bez tego nici z nauki.

Jednak, tak jak w większości rzeczy, jest na to metoda, która to niewyobrażalnie ułatwia. Są to, jak już wspomniałem wcześniej – techniki szybkiej nauki.


Na czym to polega? Jak to zastosować? Dlaczego jest to tak skuteczne?

Pewnie masz wiele pytań i ciężko na to wszystko teraz odpowiedzieć. Zacznę od tego, że przygotowałem dla Ciebie na ten temat specjalny filmik, w którym prezentuję to na praktycznych przykładach, w których pokazuję jak używać tej techniki, aby błyskawicznie zapamiętywać obce słówka.

Jest on dostępny za darmo. Wystarczy że podasz swojego maila w kolumnie po prawej na górze tej strony, a natychmiast wyślę Ci do niego linka. Polecam zrobić to teraz!


Pozwól, że jeszcze na koniec szybko wyjaśnię, dlaczego te techniki są tak skuteczne jak to wcześniej pisałem. Nie jest to żadna magia, tylko wykorzystanie naturalnych zdolności naszej pamięci i umysłu. Pewnie słyszałeś o np. sytuacjach, kiedy ktoś w bardzo niebezpiecznych okolicznościach przypominał sobie bardzo dużo szczegółów z całego okresu życia – z tego wyraźnie widać, że nasza pamięć jest naprawdę potężna, tylko trzeba potrafić wydobyć z niej informacje, które w niej tkwią.

Naukowcy i badacze procesów zachodzących w ludzkiej pamięci, odkryli wiele praw i zasad, którymi się ona rządzi. Korzystając z tej wiedzy, opracowali techniki, które je wykorzystują , a nie działają wbrew nim, jak to ma miejsce między innymi w tradycyjnym kuciu, czyli uczeniu się poprzez wielokrotne powtarzanie.


Ok., nie chce przedłużać. Polecam oglądnąć teraz ten darmowy filmik – podaj swojego maila w kolumnie po prawej i do dzieła!


Życzę powodzenie, tworząc opis pokoju po niemiecku.

Bartek Mańko

UWAGA: Poznaj teraz ZA DARMO system nauki języka, który przyspieszy opanowanie dowolnego języka przynajmniej 3,47 razy! Podaj swój email, a go natychmiast dostaniesz:

email:

One Response to Opis pokoju po niemiecku z tłumaczeniem

  1. dorota12330 pisze:

    :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>