Opis obrazka po angielsku i przydatne zwroty

Potrzebny Ci opis obrazka po angielsku i przydatne zwroty do niego? Dobrze trafiłeś. Znajdziesz tutaj szukane informacje, a na dodatek pokażę Ci technikę szybkiej nauki, dzięki której będziesz uczył się słówek obcych przynajmniej 3 razy szybciej. Przejdźmy do konkretów.

Rozpocznę od podania użytecznych przy opisie zwrotów.

Opis obrazka po angielsku zwroty:
In the picture I can see – Na obrazku widzę
In the middle – Na środku
On the leftt – Po lewej
On the right – Po prawej
In the bottom – Na dole
In the top – Na górze
In the left corner – W lewym rogu
In the right corner – W prawym rogu
At the top of the picture there are – Na górze zdjęcia znajdują się
In the foreground there is – Na pierwszym planie znajduje się
In the background there are- Na drugim planie/w tle znajdują się
At the first glimpse – Na pierwszy rzut oka
Next to it there is – Obok tego jest
The viewer’s attention is focused on – Uwaga widza jest skupiona na


Ok, to by było na tyle jeśli chodzi o opis obrazka po angielsku i zwroty do niego potrzebne. Muszę przyznać, że trochę ich jest i zapamiętanie ich wszystkich może dla większość osób stanowić nie lada wyzwanie. Jak sobie łatwo poradzić w takiej sytuacji?
Lub mówiąc bardziej ogólnie – jak szybko uczyć się słówek i zwrotów obcych?
Odpowiedzią na to są techniki szybkiej nauki. Jeśli pierwszy raz o nich słyszysz, to pozwól że wyjaśnię w kilku zdaniach co to jest i na ile są skuteczne.

Otóż są to techniki opracowane na podstawie badań nad ludzką pamięcią i umysłem. Dzięki temu, że działają zgodnie z zasadami i regułami rządzącymi zapamiętywaniem, ich skuteczność jest znacznie większa niż ma to miejsce w np. tradycyjnym kuciu, czyli nauce poprzez wielokrotne powtarzanie.
Do czego można je stosować? Odpowiednie metody powstały do konkretnych typów informacji. Tak więc w praktyce, można przy ich użyciu uczyć się dowolnych, między innymi: treści książek, tabel, wzorów matematycznych, fizycznych, chemicznych itp. wielocyfrowych liczb, dat, numerów itp. słówek obcych, definicji i treści reguł itp.


Dobra, myślę że starczy Ci tej teoretycznej wiedzy i chętnie zobaczyłbyś coś w praktyce.

W takim razie przygotowałem dla Ciebie darmowy filmik (w tym artykule nie ma miejsce, żeby je zaprezentować, a zresztą łatwiej uczy się z nagrania niż tekstu). W tym filmiku dokładnie prezentuję jak zapamiętywać obce słówka, stosując te metody i jak Ty możesz samemu je używać.

Aby uzyskać do niego dostęp, wystarczy że podasz teraz swój adres email w kolumnie po prawej u góry strony.

Powodzenia tworząc opis obrazka po angielsku.
Bartek Mańko

UWAGA: Poznaj teraz ZA DARMO system nauki języka, który przyspieszy opanowanie dowolnego języka przynajmniej 3,47 razy! Podaj swój email, a go natychmiast dostaniesz:

email:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>