Język hiszpański online

Interesuje Cię język hiszpański online za darmo? W tym krótkim artykule dokładnie to omówię i przedstawię, jak możesz wykorzystać potęgę Internetu do szybkiego nauczenia się języka. Dodatkowo powiem Ci o technice szybkiej nauki, dzięki której zauważalnie przyspieszysz tempo uczenia się słówek obcych.

Ok., poznając język hiszpański online mamy wiele opcji z powodu dużej ilości dostępnego materiału i możemy z tego powodu się pogubić już na samym początku.


Pozwól, że opiszę tutaj sprawdzony plan na skuteczne uczenia się języka.

Pierwsza rzecz, od której osobiście zaczynam i uważam to za najlepsze rozwiązane z wielu względów, to nauczenie się 1000 najpopularniejszych słówek. Pewnie już słyszałeś, że znajomości wspomnianych 1000 najpopularniejszych słówek, pozwala na zrozumienie 80 % wiadomości w danym języku.
Oczywiście nie warto ograniczać się tylko do tych słówek, ale jest to na pewno dobry punkt wyjścia do dalszej nauki. Dodatkowo da to nam najszybsze zauważalne efekty, co jest niezwykle ważne, jeśli chodzi o motywację.

Pewnie myślisz sobie, że nauczenie się 1000 słówek zajmie Ci całą wieczność. Na szczęście jesteś w wielkim błędzie! O ile dobrze do tego podejdziesz, to zanim się obejrzysz, będziesz znał te słówka.
Zróbmy małą matematykę:
Masz te 1000 słówek. Używając technik szybkiej nauki (zaraz o tym więcej), będziesz potrzebował najwięcej 1 minutę na 1 słówko. Daje to nam 1000 minut.
Powiedzmy, że każdego dnia możesz poświęcić 2 razy po 20 minut. To daje nam 25 dni.
Doliczmy 5 dni na ewentualne opóźnienia i przesunięcia i mamy 30. Tysiąc słówek w miesiąc. 80% zrozumienia języka w miesiąc – jest dobrze! ;)


Oczywiście warto także poznać gramatykę, żeby nie mówić „Kali zjeść krowa”. Na szczęście gramatyka też jest dużo prostsza, niż to zazwyczaj pokazują, jeśli Siudo niej mądrze podejdzie.
Przede wszystkim, trzeba sobie wypisać jakie czasy i reguły gramatyczne musimy poznać. Następnie wypiszmy zasady jakie rządzą danym czasem oraz jeden przykład do każdego.
Teraz, używając technik szybkiego uczenia się, zapamiętujemy te reguły i sprawdzamy na przykładzie, czy wszystko rozumiemy. Jeśli tak, to do każdego czasu tworzymy sami 3 zdania i idziemy dalej.

Dobra, wspominałem wielokrotnie o tych technikach szybkiej nauki, a Ty pewnie nie wiesz czym one są i jak je stosować.
Z tego powodu, przygotowałem dla Ciebie darmowy filmik, w którym prezentuję je na praktycznych przykładach, krok po kroku, tak abyś samodzielnie mógł je zacząć dzisiaj stosować.
Aby go teraz oglądnąć, wystarczy że podasz swój adres mail w kolumnie po prawej na górze strony. Zrób to teraz.

Język hiszpański online może być łatwy, o ile zna się metody ;)
Pozdrawiam
Bartek Mańko

UWAGA: Poznaj teraz ZA DARMO system nauki języka, który przyspieszy opanowanie dowolnego języka przynajmniej 3,47 razy! Podaj swój email, a go natychmiast dostaniesz:

email:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>